Ty i Twoja firma możecie liczyć na fachową obsługę

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś - przyjdź i sam się przekonaj!

O firmie

Jesteśmy firmą z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży biuroserwisowej. Działamy na terenie zachodniej części województwa wielkopolskiego. Nasza działalność opiera się na zaopatrywaniu firm, szkół i instytucji w urządzenia biurowe, a także materiały eksploatacyjne oraz artykuły biurowe. Dzięki naszej ofercie monitorów interaktywnych nowoczesne technologie zajmują przestrzenie szkół, sal konferencyjnych oraz biur. Dynamiczny rozwój i stale powiększająca się baza towarowa powoduje, że na chwilę obecną jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć Państwa od przysłowiowego spinacza po kserokopiarki i komputery włącznie.

Świadczymy również usługi z zakresu naprawy, przeglądu i konserwacji sprzętu biurowego – zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Jakość naszych usług, praktyka oraz profesjonalne podejście do pracy sprawiły, że w krótkim czasie zyskaliśmy zaufanie setek Klientów.

Liczne szkolenia handlowe i serwisowe naszych pracowników pozwalają zapewnić rzetelną i fachową obsługę naszych Klientów. Doświadczenia zdobyte przez lata pracy stawiają nasz serwis na bardzo wysokim poziomie. Specjalizujemy się również w montażu monitorów interaktywnych. Prowadzimy prezentacje oraz szkolenia z zakresu ich obsługi.

Serwis

Firma Biuro-Partner zajmuje się sprzedażą i serwisem całej gamy urządzeń biurowych światowych firm: NASHUATEC, TOSHIBA, SHARP, KONICA-MINOLTA, CANON, RICOH, SAMSUNG, HP, OKI, DEVELOP, KYOCERA-MITA, BROTHER, EPSON.
Oferowane przez nas czynności serwisowe pozwolą Państwu zapomnieć o kłopotach związanych z serwisem systemów kopiujących, drukujących. Przeglądy, konserwacje, naprawy i remonty wykonywane są przez serwisantów o wysokich kwalifikacjach, doświadczonych i posiadających szeroką wiedzę techniczną.

Nasz serwis techniczny to:

 • bezpłatne doradztwo przy wyborze sprzętu dopasowanego do   Państwa potrzeb,
 • konsultacje techniczne,
 • specjalistyczna wiedza poparta cyklem szkoleń,
 • szkolenie użytkowników w zakresie obsługi sprzętu,
 • stały dostęp do oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych,
 • czasowe udostępnianie urządzeń zastępczych,
 • konkurencyjne ceny,
 • planowanie wymiany zużywających się części i materiałów,
 • informowanie o stanie technicznym pod kątem dalszej eksploatacji,
 • usuwanie awarii w możliwie najkrótszym czasie w miejscu ich użytkowania lub w siedzibie serwisu.

Aby zgłosić urządzenie do naprawy proszę dzwonić:

tel. 65 520 28 36
tel. kom. +48 661 966 734

Umowy serwisowe – podstawowym zobowiązaniem firmy Biuro-Partner jest zapewnienie stałej, wysokiej jakości wydruków oraz niezawodnej pracy urządzeń objętych umową. W ramach umowy zapewniamy pełną obsługę techniczną, konserwację urządzenia bez wezwania z ustaloną wcześniej częstotliwością, w przypadku poważnych awarii zapewniamy urządzenie zastępcze,

Kontrakty serwisowe – jest to forma stałej współpracy pomiędzy użytkownikiem, a firmą Biuro-Partner gwarantująca wiele korzyści wynikających z jej podpisania. W ramach kontraktu zapewniamy pełną obsługę techniczną obejmującą przeglądy okresowe, regulacje i naprawy urządzeń dostawy materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, w zamian za regularne miesięczne opłaty (iloczyn kopii/wydruków * stawka za jedną kopię/wydruk). Jedynym obowiązkiem Klienta jest comiesięczna informacja o stanie licznika urządzenia objętego kontraktem.

Sprzęt biurowy

Oferujemy Państwu sprzęt i wyposażenie firmy oraz biura znanych i renomowanych producentów. Na co dzień posiadamy  w sprzedaży urządzenia znanych i cenionych firm na świecie.

Współpracujemy tylko z takimi partnerami, których wyroby zapewniają wysoką jakość i niezawodność działania. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami urządzeń biurowych  oferujemy markowy sprzęt w bardzo konkurencyjnych cenach wraz z fachową, potwierdzoną certyfikatami obsługą serwisową. Oferujemy usługi sprzedaży, serwisu oraz konserwacji urządzeń biurowych, kserokopiarek. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie obsługi i serwisu urządzeń drukujących, potwierdzone certyfikatami.

Monitory interaktywne

Z uwagi na rosnące zainteresowanie multimedialnymi systemami prezentacji w zakresie prowadzenia lekcji w szkołach, a także wykorzystaniem nowoczesnych technologii prezentacji czy szkoleń w firmach, postanowiliśmy odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów wprowadzając do naszej oferty nowe produkty – tablice interaktywne.

Monitory interaktywne jako znakomite narzędzie do prezentacji treści – znalazły swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jakość i skuteczność przekazu ma pierwszorzędne znaczenie. Właśnie z tego powodu tablice interaktywne zyskały wielką popularność między innymi w:

 • szkołach – interaktywna klasa,
 • szkołach wyższych,
 • firmach szkoleniowych,
 • szkołach nauki jazdy,
 • działach marketingu,
 • w medycynie,
 • biurach projektowych, firmach oferujących aranżacje wnętrz.
Monitor interaktywny to urządzenie współpracujące z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który w zależności od technologii, w jakiej wykonano tablicę, może być obsługiwany za pomocą palca lub specjalnego pisaka. Tablice umożliwiają wyświetlanie dowolnej zawartości komputera, np. pliki Microsoft Office, strony www, zdjęcia, filmy w dużym formacie. Jednak najważniejszą jej cechą jest pełna interakcja z użytkownikiem. Użytkownik ma możliwość aktywnego uczestnictwa w prezentacji – poprzez pisanie, notowanie, podkreślanie i zaznaczanie na dowolnej, prezentowanej aplikacji, zdjęciu, grafice filmie itd. Przestaje również być biernym słuchaczem a dzięki temu lepiej i szybciej przyswaja prezentowane treści. Wszystkie, naniesione na tablicę notatki można zapisać rozesłać pocztą e-mail/umieścić na serwerze szkolnym lub wydrukować. Dzięki tym możliwością tablice ogromną popularność uzyskały w szkołach, właśnie z uwagi na pozytywny wpływ na zachowania i przyswajalność wiedzy przez uczniów.

 

Podtrzymując tradycję wprowadzania do sprzedaży tylko i wyłącznie produktów o wysokiej niezawodności i takich, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również stawiają krok w przyszłość, starannie i rzetelnie dobieraliśmy produkt z dostępnych rozwiązań na rynku multimediów. Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników tablic zdecydowaliśmy się na sprzedaż produktów firmy Interwrite. Marka Interwrite gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

W monitorach interaktywnych Interwrite zastosowano technologię opartą na indukcji elektromagnetycznej pasywnej przez co powierzchnia tablicy nie emituje żadnego promieniowania elektromagnetycznego, urządzeniem służącym do emisji sygnału jest pisak, którego promieniowanie jest całkowicie nieszkodliwe. Sama konstrukcja zastosowana przez Interwrite do budowy tablicy zapewnia także bezpieczeństwo dla użytkownika, a także dla samej tablicy ponieważ nie zawiera ona ruchomych elementów co umożliwia niezawodną pracę i długi okres działania.

Wierzymy, że wkrótce i Państwo podzielą nasze opinie w tym zakresie i dołączą do grupy zadowolonych użytkowników udzielając referencji naszej firmie i produktom, które odpowiedzialnie dystrybuujemy.

Wynajem kserokopiarek

Jest to propozycja dla tych z Państwa, którzy nie chcą angażować środków inwestycyjnych na zakup własnego sprzętu biurowego, a mają wysokie wymagania w zakresie produkcji dokumentów w firmie. Zapewniamy urządzenie dostosowane do potrzeb Klienta, które zapewni pełny obieg dokumentów w firmie tzn. kserowanie, drukowanie, skanowanie.

Wynajem to wygodny i tani sposób na użytkowanie kserokopiarki. Klient rozlicza się tylko z ilości wykonanych kopii. Koszt kopii zależy od modelu i szybkości urządzenia. Miesięczna opłata zawiera koszt wynajmu kserokopiarki, materiały eksploatacyjne takie jak toner, bęben oraz inne części. W gestii naszej firmy leżą również przeglądy techniczne, konserwacje, ewentualne naprawy i wymiany oraz dojazd serwisu do miejsca użytkowania urządzenia. Jedyną Państwa powinnością jest, aby maszyna posiadała odpowiedni zapas mediów do druku (papier).

Korzyści związane z dzierżawą:

 • bez konieczności angażowania własnych środków inwestycyjnych można od razu korzystać z możliwości, jakie daje nowoczesny sprzęt biurowy,
 • wszystkie raty wynajmu stanowią koszt uzyskania przychodu, to korzystne rozwiązanie z podatkowego punktu widzenia,
 • Możliwość zaplanowania kosztów utrzymania urządzenia w całym okresie trwania umowy dzierżawy,
 • krótki czas reakcji serwisu i naprawy urządzenia, a w przypadku poważnej awarii zapewniamy urządzenie zastępcze.

Materiały eksploatacyjne

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych do ponad 100 modeli kserokopiarek, drukarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych. Tonery, tusze, cartridge, rolki termotransferowe renomowanych firm takich jak: NASHUATEC, SAMSUNG, TOSHIBA, KONICA-MINOLTA, RICOH, SHARP, HP, LEXMARK, CANON, PANASONIC, BROTHER, DEVELOP.

Mamy ciągły, bezpośredni dostęp do materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, zarówno oryginalnych jak i alternatywnych.

By sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, krótki czas wykonania usługi oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dane kontaktowe

tel. 65 520 28 36 

Zamówienia

m.szewczyk@biuropartner.eu
k.jozefowiak@biuropartner.eu
biuro@biuropartner.eu

Artykuły biurowe

Oferujemy i dostarczamy do Klienta szeroki asortyment papierów i artykułów biurowych niezbędnych do pracy w każdej firmie. W naszej ofercie posiadamy produkty takich firm jak: ESSELTE, LEITZ, VAUPE, STEADLER, PENTEL, PARKER, BANTEX, HANDY, UNI MITSUBISHI PENSIL, PILOT, STABILNO, HERLITZ, BIC, TOMA, PATIO, DYMO, DONAU, SAX, PAPER MATE, UNIPAP, LACO, EAGLE, TESA, RYSTOR, STABILO, KAMET, PRITT, EDDING, BIURFOL, IQ, TROPHEE, EMERSON, OMEKO, DRESCHER.

Papier i artykuły papiernicze

Papier kserograficzny, składanki komputerowe, koperty, zeszyty, bruliony, notesy, bloczki, etykiety, kalki, rolki, kostki, wkłady, druki akcydensowe.

Artykuły piśmienne

Długopisy, pióra, wkłady, ołówki, naboje, korektory, gumki, zakreślacze, markery, kreda.

Galanteria biurowa

Zszywacze, dziurkacze, rozszywacze, kleje, spinacze, klipsy, zszywki, nożyczki, pinezki, gumki recepturki, taśmy, identyfikatory, folie, sznurki

Organizacja i archiwizacja

Segregatory, przekładki, indeksy, obwoluty, ofertówki, skoroszyty, teczki, albumy ofertowe, akta osobowe.

Akcesoria komputerowe

Nośniki danych, listwy zasilające, kable, środki czystości

Oprawa dokumentów

Okładki do opraw dokumentów, grzbiety plastikowe, grzbiety drutowe, listwy wsuwane, listwy zatrzaskowe, termookładki, okładki kanałowe, folie laminacyjne

Kontakt

Biuro Partner s.c.
ul. Fabryczna 11
64-100 Leszno

czynne:
pon-pt 8.00 – 16.00
sobota nieczynne

tel. 65 520 28 36


Malwina Szewczyk – doradca klienta
e-mail: m.szewczyk@biuropartner.eu

Karolina Józefowiak – doradca klienta
e-mail: k.jozefowiak@biuropartner.eu

Linda Laskowska – właściciel
e-mail: l.laskowska@biuropartner.eu

Remigiusz Leciejewski  – właściciel
e-mail: r.leciejewski@biuropartner.eu