info

bindowanieMiękka i twarda oprawa prac to najczęściej wybierana usługa przez studentów w celu oprawienia prac dyplomowych – magisterskich, licencjackich i inżynierskich. Oprawa twarda to najpopularniejsza metoda oprawy dokumentów i prac dyplomowych. Oprawa ta idealne nadaje się także do oprawy ważnych umów i aktów, gdyż najlepiej zabezpiecza zawartość. Oprawa miękka, w termookładkę jest także chętnie wykorzystywana do oprawy prac magisterskich czy licencjackich, a w szczególności prac zaliczeniowych, dokumentów, sprawozdań, raportów, audytów, aktów prawnych i rozliczeń finansowych.
Bindowanie podobnie jak miękka oprawa prac idealnie nadaje się do oprawienia prac  zaliczeniowych i różnego rodzaju dokumentów. Polega ono na spięciu plastikowym lub metalowym, spiralnym grzbietem przedziurkowanych kartek wraz z przeźroczystą okładką i kartonowym tyłem.

© 2012-2017 Biuro Partner  - Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią własność odpowiednich właścicieli. projekt i wykonanie: primel.pl